ucbasaktarim.com: Tarım Makinaları

Üçmebdeak Kültür, ekincilik makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden biridir ve
Kemre Serpme Makineleri, Ot Icma Tırmıkları, Traktör Art Yükleyicileri, Tesviye Kürekleri, Ağızotu Muhtelit Makineleri, Helezonlar ve
Konveyor Izole bant makineleri için ürettiği üstün kaliteli çözümleriyle tanılamanır.

Tarım Makinaları

Kültür makinaları ve ekipmanları çiftçilere, tüketicilerin isteklerine ve ihtiyaçlarına makul olarak üretim yapmalarına yardımcı evet. Münasip maşa ve ekipman olmadan çiftçiler, ihtiyaç olan yeterli besin üretimi, giyecek ve barınma zeminını sağlayamaz. Yüzlerce yıl önce bütün insanoğlu ilkel ekincilik halletmeye mebdeladı fakat günümüzde toplumun yalnızca çok küçük bir kısmı(vürutmiş ülkelerde) toplumun bütününün ihtiyacını huzurlayacak tarımsal üretimle cenkmaktadır. Araba ve ekipmanlar buna imkan tanılamamaktadır. Türkiye, ekincilik ve ekincilik makinelerinin üretiminde önemli bir yere sahiptir. Kalan dilek ve ekincilik sektörünün derece derece çeşitlenmesi, ekincilik makinelerine olan ihtiyacın da artmasına münasebet olmuştur. Teknoloji ile birlikte vüruten ekincilik makineleri, ekincilik aletleri, kendiliğinden ve yardımcı ekincilik makineleri kadar ekipmanlar ekincilik sanayisini canlandırarak sabah akşamlığını sürdürmesinde önemli avantajlar elde etmiştır. Kültür makineleri, kullanılan amaca ve alana göre farklılıklar göstermektedir. Kültürı kolaylaştıranbu makineler yardımıyla üretim kolaylaşırken, ülke ekonomisi bile önemli ölçübile rahatlamaktadır. Antrparantez yalnızca ekincilik sektörü bileğil, ülkenin dış satım hacmi bile derece derece artmaktadır.

Üçmebdeak Kültür , 2016 yılında kurulmuş olup, kurulduğu günden bu yana Konya’daki 2000 m2’lik çağdaş üretim tesisinde geniş ürün yelpazesi, kalifiye iş gücü ve faik üretim kapasitesi eşliğinde domestik üretim gücüyle müşterilerine en hayırlı hizmeti sunmaktadır. 20’nin üzerinde çalışanı ile devim bilimi ve çetinlü âdem evladı deposuna ehil olan Üçmebdeak Kültür, layihamdan Ar-Ge’ye, üretimden satış ve satış sonrası hizmetlere denli bütün çözümlerini kendi bünyesinde bulundurmaktadır. İlk günden bugüne 10.000 adedi geçen araba üretimi ile 15 ’i fazla ülkeye dış satım gerçekleştiren ve Türkiye ekonomisine katılmış kıymet sağlayıcı Üçmebdeak Kültür; hummalı Ar-Ge çalışmalarının ışığında, ileri teknolojiyle standartlarını kalıcı yükseltmektedir. Durmadan aksiyon ve sıfır yanılgı üretim sistemi, Üçmebdeak Kültür ürünlerinin hem yurt içinde hem bile yurt dışında güvenilerek kullanılmasının mebdelıca nedenidir. Üçmebdeak Kültür, kaliteli ve dayanıklı ürünler üreterek kendini bulunduğu bütün sektörlerde hunıtlamıştır.

Üçmebdeak Kültür olarak önemli ürünlerimizden bir tanesi bile “Kemre Serpme Makinalarıdır”. Kemre serpme makinası gübrelerin makul ve muvazeneli bir şekilde tevziını sağlar.
Gübreyi yeterli ve yakın bir şekilde toprağa serpebilen Kemre Serpme Makinası ile fuzuli gübre kullanımı yapmadan, elinizdeki gübreyi ürünlerinize tam ve doğurgan bir şekilde dağıtabilirsiniz. Kemre Serpme Makinaları yardımıyla toprak üzerinde henüz azca efor harcama ederek çok henüz sağlıklı işlem yapabilirsiniz. Bu sayede toprağın fuzuli olarak sıkışmasını da önlemiş olursunuz. Toprağınız Kemre Serpme Makinası yardımıyla çok henüz sağlıklı kalır ve toprağınızdan henüz lüks ürün ve zerzevat elde etmenize yardımcı evet.
Kemre serpme makinası ile gübrenin toprağa serilmesi ve homojen bir şekilde dağıtılması için kullanılan miktarların sağlıklı bir şekilde ayarlanması sağlanır.
Gübreler tohumların çimlenmesi ve olgunlaşarak normalinden henüz doğurgan bir şekilde yetişmesini sağlamaktadır.
Özellikle bile toprağın ve bitkilerin en muhteşem ihtiyaçları olan gıda maddelerini sağlamaktadır.
Sonuç olarak gübreler hem toprağın yapkaloriın iyileştirilmesine katkı sağlarken hem bile bitkilerde vürutimin hızlandırılmasını sağlamaktadır.
Toprağa ve bitkiye bu denli katkı sağlayıcı gübrelerin kullanımı dair çok önemli ve özen edilmesi gereken bir ilke bulunmaktadır.
Bu ilke gübrenin homojen bir şekilde dağıtılmasıdır. Kemre Serpme Makinası yardımıyla gübreyi toprağa henüz homojen dağıtarak henüz doğurgan neticelar elde edebilirsiniz.

Üçmebdeak Kültür olarak bir başka ürünümüz olan Traktör Art Yükleyiciler ile malzemeyi yere itmeden bir yerden diğerine giymek mümkündür. Bir yükleyici, istiflenmiş malzemeyi temel seviyesinden giymek ve muntazır bir damperli kamyona evet da yıldızlı bir hendek haksına boşamak için geniş olarak kullanılır. Art yükleyici ile birlikte bir malzemeyi yere itmeden giymek mümkündür. Art yükleyiciler ekseri istiflenmiş olan bir malzemeyi temel seviyesinden giymek için kullanılmaktadır. Damperli bir kamyona veya hendek haksı kadar alanlara boşamak için tercih edilmektedir. Çift çeker 20 ila 200 HP arasındaki traktörlere uygulanan eğin yükleyiciler, tak-çıkar kolaylığı kadar sebeplerden ötürü tercih edilebilir. Traktöre çıkadınlabilir bir bağlamlantı parçkakımı üzerinden monte edilmekle beraber yükleyici kovası bileğaksiyontirilebilir ve birhayli cetşmanla da enliletilebilir. Ana birlikteşenler ekseri hidrolik birlikteşenlerdir. Traktörün kendi motoru hem hidroliği hem bile şanzımanı çalıştırmaktadır. Kepçe kolları ve kova da devinim ettirilir. Teleskopik hamallara göre oranla düşüt maliyetleri ve çok uygunlükleri bile eğin yükleyicileri cezbeden durumlar arasındadır.
Traktör eğin yükleyiciler için tercih edilebilecek birhayli üretici ve satıcı şirket bulunmaktadır.
Satın çekicilik gerçekleştirirken üretici firmaların tercih edilmesi hem bedel hem bile kalite olarak avantaj sağlayabilir.
Üreticilerden satın kâh üründe özelleştirme imkanı da sunmaktadır.
Kültür makineleri sektörünün önde gelen üreticilerinden Üçmebdeak Kültür’ın eğin yükleyici modellerini genel ağ sitemizden inceleyerek bilgelik sahibi olabilirsiniz.

Ot Icma Tırmığı biçilmiş sap, yonca, ot, çkocaoğlanr ve benzeri ağızotu bitkilerinin icma ve balyalama aksiyonlemlerinin kolaylaştırılması amacı ile, otların yayılması, çevrilmesi, toplanması ve namlu dokumalması aksiyonlemlerini sağlayıcı bir makinedir. Üçmebdeak Kültür olarak Ot Icma Tırmıkları da ekincilik makinalarımız beyninde bulunmaktadır. Ot Icma Tırmıklarımız , 4’lü Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 5’li Pimli ve Flanşlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 10’lu Fenerlı Ot Icma Tırmığı , 8’li Çekilir Ot Icma Tırmığı , 10’lu Tekerli Çekilir Ot Icma Tırmığı olarak 6 esas gruba ayrılır.

Ağızotu muhtelit makinası, besi hayvancılığı veya süt hayvancılığı yapan çiftçiler ve üreticilerin hayvanları beslemelik sırasında iş eşyaünü azaltacak bir makinadır.
Efsanevi beslenmesi sırasında özen etmesi gereken noktalar bulunmaktadır. İlk olarak efsanevi beslemesine özen edilmediği hengâm efsaneviın sütü ve etinden semere alınamayacağını belirtelim.
Bundan dolayı efsanevi besiciliği yapan çiftçiler ve üreticiler ilk aşama olarak beslemelik sırasında hayvanlara verilecek olan buğday, yulaf, arpa, mıgiz vb. yiyecekleri birbiri ile karıştırmasını sağlamalıdır.
Bu şekilde efsanevi alması gereken bütün besinleri vahit seferde alabilir ve henüz hayırlı beslenebilir. Ağızotu karmanın dokumalması efsaneviın tüketmesi gereken bütün besinleri bir araya getirerek henüz hayırlı beslenmesine böylelikle henüz lüks semere almanızı sağlar. Fenerlı Tip ve Çekilir Tip ile birlikte Ağızotu Muhtelit Makinaları da Üçmebdeak Kültür olarak ürün yelpazemizde mevcuttur.

Üçmebdeak Kültür olarak otlama makinalarımızdaki kalitemiz bile her ürünümüz bile evetğu kadar en üst seviye kaliteyi ve kullanışı hedeflemiştir.
4 gruba ayrılan İlaçlama Makinalarımız sırasıyla Muallakr Tip (ölçünlü) , Muallakr Tip (Hidrolik) , Muallakr Tip Turbo Atomizer ve Çekilir Tip Turbo Atomizerdir.

Ülkemizin geleceği ve coğrafi dokuması gönç ve doğurgan bir tarımsal üretim için muhteşem avantajlar sunarken jeopolitik konumu da dünya ekincilikı için önemli bir köprü aksiyonlevi görmektedir.
Tarımsal üretim bileğeriyle dünyada ilk on ülke arasındaki konumuyla Ülkemizin henüz hayırlı durumlara gelmesi için tarımsal dış satım noktasında Üçmebdeak Kültür olarak bütün çalışanlamış olurımızın katkısıyla birlikte
Üçmebdeak Kültür kalitesiyle ve ürünleri ile ülkemize katkı vermeye devam edeceğiz.

Gübre Serpme Makinaları ve daha fazlası için: https://ucbasaktarim.com/

Bir cevap yazın