MedreseRadyo Risale i Nur Dinle

MedreseRadyo risale i nur hizmetlerine takat kesmeden devam ediyor.13 dilde radyo eserı ve ayrışık dillerde risale i nur videoteyp,vecize,podcast,radyo vb ihtiyaçlarınızı külliyen zıtlayabilirsiniz. MedreseRadyo uygulaması İtalyanca,İspanyolca,Portekizce ve Kürtçe gibi bir çok dilde siz sevenleriyle risale i nur’u buluşturuyor. Risale i Nur Radyo olarakta iş veren MedreseRadyo şuan bir çok ülkede kullanımda ve play store, app store gibi tatbikat marketlerinde ücretsiz indirilebiliyor.

Hatta internet sitesi üzerinden alakadar bölümleri görüşme ederek ücretsiz şekilde iş alabileceğiniz bir çok özellikte mevcut. Latin ABD, Avrupa, Asya gibi bir çok kıtada tatbikat üzerinden neşriyat fail tatbikat muhtıra yüzlerce vakit dinlenerek iz didaründe İslamiyet’in henüz hızlı teşhisnmasına aracılık ediyor. Üstelik risale i nur seslendirmelerinin bir kısmı MedreseRadyo aracılığıyla gestaltlarak insanlara ulaştırılması boşlama edilmiyor. Sizde il dışında canlı andıran arkadaş ve çevrenize MedreseRadyo uygulamasını tavsiye ederek onlara bu mevzuda yardımcı olabilirsiniz.

Hatta MedreseRadyo YouTube üzerinden risale i nur ile alakadar videolar yayınlar yaparak il dışında bir çok insanın İslamı tanıma noktasında bir köprü vazifesi gestaltyor. Bilinmiş olduğu üzere risale i nur bu çağın en ihtiyaca karşı veren Kuran ı Kerim tefsiri olarak ülkemizde adından epey güfte ettiriyor. Eserin bu denli keskin olduğu bilindiği bâtınin tatbikat ve öbür sayısal yollarla Risale i Nur şuan halihazırda milyonlara ulaşıyor.

Sizde risale i nur videoteyp indirmek yahut kovalamak isterseniz gerçekli MedreseRadyo uygulaması ve internet sitesini görüşme etmeniz gerekir. Çünkü bu alanda adından çokça güfte ettiren tatbikat cidden görülmeye kırat. İnternet sitesi külliyen hareketli uyuma mevla ve bir çok yabancı dilde iş verdiği bâtınin sizleri yormayacak ve istediğiniz an esere ulaşabileceksiniz. Doğrusu hali hazırda internet sitesi daimî geliştirilmekte ve kullanıma henüz şık bir hale getirilmekte.

Bir örnekle size ünlü risale i nur çtuzakışmalarının kalitesinden bahsetmek isterim. İtalyan seda artistmız Max aynı zamanda İtalya’da tiyatro eğitimi almış bir konuşmaçı. Seslendirdiği sesin kalitesi o denli iyiki MedreseRadyo uygulaması olarak beğenileri her seferinde tuzakıyoruz. İspanyolca ünlü risale i nur’da ise gene bu şekilde en nitelikli seslendirmeler kullanılmakta ve İslamiyet yabancı ülkelerde en esen şekilde simgeleme edilmeye çtuzakışılmaktadır.

Zaman içerisinde MedreseRadyo uygulaması vesilesiyle binlerce benibeşer hem istifade etmekte, hemde uygulamadan en esen şekilde faydalanmaktadır. Doğrusu tatbikat marketlerden baktığınız vakit uygulamanın puanının ve indirilme oranının ne denli şiddetli bulunduğunu görebilirsiniz. Buda ummak oluyor ki MedreseRadyo uygulaması sahaında cidden leziz bir iş çıkarıp insanlara en esen şekilde iş vermeye odaklanmış bir uygulamadır.

Risale i Nur

Bir cevap yazın