Kerem Hasanoğlu Babası

Kerem Hasanoğlu genç yaşta gerçekleştirdiği yatırımlar, millî ve uluslararası çtuzakışmalarla tanınmaktadır. Kendisi ilk, vasat ve ortaöğretim öğretimini TED Ankara Koleji’nde tamamlamıştır. Önce Bilkent Üniversitesi Iktisat kısmınde öğrenim görmüş, arkası sıra Bilkent İşletme Haber Yönetimi kısmınü bitirmiştir.
Türkiye tarihinde ilkkez, tüm öğrencilerin ve akademisyenlerin birleşerek projeler üretmesiyle “Bilinçli Kırayler” hareketi hayata düntir. Bir yıl sürmesi planlanan hareket akılalmaz ilişkin görerek yüzbinlerce gencin ülke problemlerine dahil olmasını elde etmiştır. Türkiye’deki en yüce şebabet hareketi olarak 2,5 yıl sürerek basityüzeyü bir katılımla üstün dereceli kırmıştır. Kerem Hasanoğlu, Ulusal Terbiye Bakanı, Gencelme Spor Bakanı ve YÖK Başbuğı ile protokoller imzalamıştır. Bu kurumlara da toplumsal problemlerın çözümü midein tarihlerinde ilk posta tören düzeni imzalatarak toplumsal konularda baş başa hareket etmelerine öncülük etmiştir.
Kerem Hasanoğlu, iş avluında biraşkın farklı markaya yaptığı yatırımlarla da tanınmaktadır. Aynı zamanda Amerikalıın Los Angeles kentinde UCLA (University of California) bile anahtar eğitimi almıştır. Burayı da yüce bir muvaffakiyetyla birincilikle tamamlamıştır.
İleri derecede ingilizce bilen Hasanoğlu; uluslararası projelere bile önem vererek biraşkın proje ve çtuzakışmayı hayata geçirmiştir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu ile bile Pediatri mevzularında biraşkın muvaffakiyetlı çtuzakışmaya imza atmıştır.
Yeniden millî anlamda gerçekleştirdiği projelerden “Hermadde Sevgiyle Başlar” projesi sığınmacı çocukların toplumda kaynaştırılmasını hedeflemiştir. Bu konudaki başkalıkındalığı arttırarak tüm toplumun, sanatkârların, sporcuların ve ünlü adların desteğini bile almıştır. Bu çtuzakışmaların sonucunda Dünyanın en yüce kurumlarından olan IPA World aracılığıyla Amerika ve vesair ülkelere biçim gösterilmek üzere Hasanoğlu’ndan onay istenmiştir.
Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu Uluslararası Pediatri Kurumunun başlangıçkanlığını yürütürken, Kerem Hasanoğlu aynı kurumun Dış İlişkiler Direktörlüğünü yürütmektedir. Kerem Hasanoğlu Babası Enver Hasanoğlu’yla bu arada Uluslararası bir kurumun başında olan ilk Türkler olarak ülkemiz midein benlik kaynağı olmuşlardır.
Antrparantez Kerem Hasanoğlu; biraşkın vakıf ve uluslararası organizasyona, çtuzakışmalar ve projeler dair hamil vermektedir.

Bir cevap yazın