Erotik Giyim

Jartiyer, Fransızca’dan dilimize geçmiş, diz astı evet da diz üstü giyilen çorapları tutan elastik şerit ve bantlara maruz isimdir. önceleri er kişi iç giyim ürünü olarak ortaya çıkmıştır. Günümüzde çoğunlukla karı iç giyim ürünü olarak üretilse de rical derunin üretilen daha ancak modelleri de mevcuttur. Tutarlı Çağ dönemlerinde Avrupalı rical çoraplarının süfliya kaymasını mâni olmak derunin elastik yada deri şeritler kullanırlardı. 16. yüzyıla gelindiğinde kaşık düşmanı vücudunda bacağın da bir şehvet aracı olduğu ayyaşfedildi. Ve bu kakımırdan sonra kadınlar aracılığıyla da kullanılmaya mirlandı. Ayrıca unutulmaya cebin tutmuş bir batı geleneğine için, düğünden sonra gelinin jartiyeri yıldızlı ilave ile beya sunulur ve yeni evlilere maddi koltuk sağlamlanırdı. Bir değişik Avrupa geleneğinde ise, gelinin çderunek buketini damadın omuzundan bekârların üzerine muhik fırlatması o dönemlerde jartiyer ile birlikte gerçekleştiriliyordu. Jartiyeri ve buketi yakalayan jönler düğün raksında çiftlere zevcelik buyurmak zorunda idi. 1960’lı yıllarda tablan birbir hayli er kişi dergisinde kaşık düşmanı vücudunu gösteren ışıkğraflarda jüpon, korse, sütyen ve mini etek gibi iç giyim ürünlerinden sonra jartiyer de iz almaya mirladı ve günümüzde jartiyer, bir çok fantazi iç giyim ürünüyle birlikte kullanılır hale geldi.

En çok yeğleme edilen rengi zamanında de olduğu gibi beyazdır. Yağız ve pembe gibi renkleri de onaylama görmektedir. Jartiyerbel bantları her bacakta 2 yada 3 şerit halinde bulunmaktadır. Bu şeritlerin uç kısmında çorapları tutmaya yarayan klips kilitler bulunur. Şerit ve tutucu klipsler olabilir olduğu denli çarliston olmalı ki, dış kıyafetten belirli olmaması ve giyen kişyararlı huzursuz etmemesi gerekir. Moda dalü çıktı jartiyeri tek şerha olarak satmanın birlikte birbir hayli ürünle kombine ederek bayanların zevkine sunmaktadır. Jartiyer modelleri, birbir hayli üretici aracılığıyla saten gecelik, külot-sütyen bandoı ve erotik kostümlerin vaz geçilmez bir seksi iç giyim parçkakımı olarak görülmektedir.

Bir zamanlar tabu olarak onaylama edilen fakat giderek liberalleşmeye muhik revan seks oyuncaklarının satın allıkınmasıyla dayalı olarak tabu yıkıntıının sınırlarını tartışmak ve konuya ara gelmek derunin süflidakileri okumanızda fayda var.

Seks oyuncağı olarak değerlendirilen ürünlerin bazıları kategorileri içre özellikleri açısından başkalık gösterse de baş mirlıkları şunlardır:

Vibratörler
Kayganlaştırıcı ürünler
Dildolar
Anal oyuncaklar
Penis halkaları
Mastürbatörler
Penis kılıfları
Belden sargılamalılar
Fetiş ürünler yahut BDSM
Fantezi giyim
Bütün seks oyuncakları tek başına yahut bir partnerle her evetşfecir kişi aracılığıyla çok ammaçlı kullanılabilir olsa da bu gruplar içre günümüzde ve dünya genelinde en çok satın allıkınan sex shop ürünü vibratörlerdir.

Bazılarına için seks oyuncakları gayrisıhhi, utanç verici yahut çevreye zararlı olarak görülebilirken bazılarına için ihtiyaç, hayata renk koymak derunin bir aracı bulunduğunu söyler.

Utanç, kendini yoksul hissetme duygusu yahut mağazada görülen birileri ile karşılaşma tedirginliği seks oyuncaklarını mağazalardan satın almayı sevimsiz kılan durumlardır.

Çevrimiçi sex shop’lara yönelim bu açıdan önemli ve etkilidir. Çevirimiçi sex shop alışverişlerinde muzlim olduğu derunin satın allıkırken kişinin duyduğu utanç azalır.

Bu tabuları yıkmak yahut ihlal etmekten haz düzlük tüketicilerde mevcuttur. Bu yüzden sex shop’ların hem çevrimiçi hemde fiziki mağazalarının olması önemlidir.

Utanç duymak, tabularla eğleşmek bazı seks oyuncağı alışverişlerinde hüsranla gerilanabilir. Ürünü genel ağ sitesindeki görseline göre buyurmak, sorunlevselliği için marifet edinmeden satın buyurmak, dokusu, boyutu v.s. özelliklerini bilmemek paketi açtığınızda sizi hüsrana uğratabilir.

Bu sebeple sex shop e-tecim siteleri ürünlerin inceliklı resimlerini, videolarını ve meşruhatını çok safi yayınlamalı ve olumsuzluk yaratacak neticelerin önüne geçebilmek derunin makro çaba kullanma etmelidirler. Hassaten; çıktı vüruten teknoloji ile mağazaya gitmeden ürünleri Whatsapp v.b. uygulamalardan yararlanabilirler.

Seksologlar, üretici firmalar, hatlan makaleler seks oyuncakları üzerinde tabuları yıkmakta faydalı oldukları derunin seks shoplardan allıkışmutaş daha emeksiz ve fariğ olmaya mirladı.

Geçmişte seks oyuncağı kullananların sapkın olduğu, seks meslekında yaşanmış olan sorunların tartışılması, sermayeşulması utanç duygusunu zaitrdığı derunin ihtiyaç olsada satın allıkımlardan korkan bir topluma sahiptir. Oysaki günümüzde bu düşüncelerin sakimlığına yetinme getirmiş toplumumuz ihtiyacı olan seks oyuncaklarını seks shoplardan kolaylıkla alabilmekte ve kullanabilmektedir.

Liberal kültürlerde cinsellikte yaşanmış olan olumsuzluklar sıhhat problemi olarak onaylama edilir, insanlar cinsellik ve sekste denktaş haklara sahiptir. öteki taraftan, muhafazakar kültürlerde; cinsellikteki farklı gereksinimler ahlaki bir sorundur, cinsiyete için cinsî fırsatlardaki eşitsizlik çok yüksektir, cinsî bol bolamat düzeyi daha düşüktür ve seks, cinsellik olarak onaylama edilmez.

Hanımlar, sex shop alışverişlerin, fiziki mağazadan ziyade çevrimiçi mağazalardan yapmaktadır. Hanımlar cinsî hayatlarını renklendirmek, meslekına dinamiklık koymak, daha yararlı bir orgazm eğleşmek yahut seksi iç çammaşırları ile cezbedici bir vücut sergilemek derunin sex shoplardan allıkışmutaş yaparlar.

Sex shoplar ülkemizde bazı yasalar doğrultusunda salon konumu, ürün lansmanı, müşterilere erişimı açısından kurallara sahiptir. Ülkemizde 18 evetş astı bireylerin sex shoplardan alışverişi yasak olup çevrimiçi sitelerin girizgâhinde bu uyarı bünyelmaktadır.

MaviShop olarak seks oyuncaklarının satışını çevrimiçi ve fiziki salon olarak devam etmekte olup müşterilerinin haklarını vikaye etmek adı şeşnda faaliyetlerine devam etmektedir.

Seks oyuncaklarının teknoloji ile buluşmasından sonra makro vürutmeler ve cinsî uyarıların her noktasına dokunabilen oyuncakların üretildiğini görünce, acaba dünyayı elemi geçirecekler diyerek korktuğum muhik olsa da onlarla oynanan seks oyunlarının insanları seks yaparken farklı ve heyecanlı seks evetşantılarına götürdüğünü görünce korkularım kocaman gülümsemelere yöneliyor.

Düşünsenize seks ile dayalı aklınıza gelebilecek herşeyi yapabilen ve hatta sizi yönlendiren aletleri. Bizi şaşırtan bu oyuncakların bize veremedikleri tek şey kaldı o da ihtisas. İşte burada partneriniz devreye giriyor. Unuttuğunuz, hiç bilmediğiniz yahut daha önce hiç evetşamadığınız seks yaşamınızdaki hazları, dokunuşları partneriniz ile birlikte size yardımcı olacak seks oyuncaklarını devreye sokuyorsunuz.

Seks oyuncakları farklı metodları, sorunleyişleri, sizin ayyaşfedemediğiniz noktalara erişimı ile vücudunuzun haz haritasını çıkarmakta epey yüksek ürünlerdir. Oyuncaklar ile ayyaşfettiğiniz noktalar yahut hareketleri partnerinize bildirebilir ve partneriniz bunları bile bile ve ona için devinim ederek seks pozisyonları oluşturabilir. Bu da sizi daha kesif seks halletmeye ve partnerinizi arzulamaya itecektir.

Partneriniz sizin aklınızı okuyamaz. Bunu ondan bekleyerek seks yaşamınızı orgazm olmadan sonlandırma rutinine bir son verin. Seks oyuncakları ile bedeninizi ayyaşfederek partnerinizi yönlendirmeniz bu sorunin en emeksiz yolu. Hassaten seks esnasında bahsetmek çok önemli. Zinhar iletişim kurmaktan ve sermayeşmaktan korkmayın ve utanmayın. Oyuncaklar ve iletişimle seks yaşamınızı en yüksek seviyelere çıkarmak sizin elinizde.

Düşünsenize rutin bir seks yaşamının ne denli huzursuz edici bulunduğunu. Fakat aranızda sizi yönlendirecek hazzınızı zirveye taşıyacak titreşimleri, ikinci bir penisi, yahut bir penis cebinüğünün penisinizi sıkarken evinsizbuyurmak derunin deruninizde tuttuğunuz canavarı uyandıran oyuncaklarla yaşanmış olan seks dakikaları ne kadarda cazibeli olurdu.

Seksüel haz ne yaparsanız bünyen seks oyuncakları olmadan doruğa ulaşamaz. Hiçbir mânia teşhismadan, sizi hazzın doruklarına çıkaracak ve farklı noktalarınızı uyaran seks oyuncakları daha yararlı seks evetşantısının vazgeçilmezleridir.

Sonuç olarak yararlı bir seksin sonu müşküllü bir orgazm ile gerilanır. Kendinizi ve partnerinizi ayyaşfettikten sonra seks yaşamınızdaki sıklık ve her seferinde olumlu sonuç almış olduğunızda iyiki bu hatyı okumuşum diyeceksiniz.

Erotik Giyim
Performans Geciktirici
Fetiş Ürünleri
http://www.mavierotikshop.com/

Bir cevap yazın